Organizator
Stowarzyszenie Grupa Biegowa "Sieradz Biega"
Patronat
Prezydent Miasta Sieradza Paweł Osiewiała
AKTUALNOŚCI
GALERIA
WYNIKI
REGULAMIN
TRASA
PARTNERZY
KONTAKT
ZAPISY
LISTA STARTOWA
Wyniki Sieradzkiego Crossu Towarzyskiego 2019
Open kobiety

1. Piekielna Marzena - 60 km - czas: 5.56.49
2. Pabiniak Aneta, Złoczew Team - 52 km - czas: 5.53.40
3. Kazimirowa Olga - 50 km - czas: 5.48.27
4. Chojecka Weronika, Sieradzbiega - 48 km - czas: 5.59.57
5. Karwasz Paulina, Chmielarz Team - 46 km - czas: 5.51.15
6. Karbowska Małgorzata, Złoczew Team 46 km - czas: 5.52.36

Open mężczyźni

1. Karwowski Michał, Epoka Nordica Łódź - 72 km - czas: 5.54.28
2. Borowski Adam - 70 km - czas: 5.53.35
3. Janecka Artur, Bieging Team Zelów - 70 km - czas: 5.54.14
4. Olkusz Adam, Rajsport Active - 68 km - 5.55.44
5. Stanowski Grzegorz, Forever Young - 64 km - 5.55.35
6. Brzozowski Jarek, Passion Life Joy Team - 62 km - 5.50.42


Najlepsza Biegaczka Ziemi Sieradzkiej

1. Pabiniak Aneta, Złoczew Team - czas: 5.53.40
2. Karbowska Małgorzata, Złoczew Team - 46 km - czas: 5.52.36
3. Kuras-Smolnik Magda, Sieradzbiega - 46 km - czas: 5.56.17

Najlepszy Biegacz Ziemi Sieradzkiej

1. Putyński Andrzej - 54 km - czas: 5.55.15
2. Perzyna Marcin, HSV Przebiegli Sieradz - 54 km - czas: 5.57.06
3. Modrańka Damian, Rajsport Active - 52 km - czas: 5.54.23

open:

1 Karwowski Michał (82) M ( 1) Łódź, Epoka Nordica Łódź 72 km 05:54:28
2 Borowski Adam (23) M ( 2) Inowrocław 70 km 05:53:35
3 Janecka Artur (66) M ( 3) Łask, Bieging Team Zelów 70 km 05:54:14
4 Olkusz Adam (148) M ( 4) Pabianice, Rajsport Active 68 km 05:55:44
5 Stanowski Grzegorz (205)M ( 5) Łódź, Forever Young 64 km 05:55:35
6 Brzozowski Jarek (25) M ( 6) Kamiensk, Passion Life Joy Team, 62 km 05:50:42
7 Pazdej Piotr (159) M ( 7) Pabianice, Ultramaraton Leśna Doba Chia Charge, 62 km 05:56:46
8 Piekielna Marzena (163) K ( 1) Żdżary, 60 km 05:56:49
9 Bohatikov Yevhen (21) M ( 8) Kalisz, Raj sport activ, 58 km 05:51:45
10 Putyński Andrzej (182) M ( 9) Sieradz, 54 km 05:55:15
11 Perzyna Marcin (162) M ( 10) Sieradz, Hsv Przebiegli Sieradz 54 km 05:57:06
12 Pabiniak Aneta (155) K ( 2) Złoczew, Złoczew TEAM 52 km 05:53:40
13 Modranka Damian (139) M ( 11) Sieradz, Rajsport Active, 52 km 05:54:23
14 Frontczak Marek (46) M ( 12) Kalisz, 52 km 05:57:55
15 Agaciak Daniel (2) M ( 13) Sieradz, Rajsport Active 50 km 05:45:38
16 Kazimirov Aleksandr (250) M ( 14) Kalisz, 50 km 05:48:27
17 Kazimirowa Olga (83) K ( 3) Kalisz, 50 km 05:57:51
18 Pasikowski Seweryn (156) M ( 15) Łask, 48 km 05:43:09
19 Chojecka Weronika (29) K ( 4) Orzeżyn, Sieradzbiega.pl 48 km 05:59:57
20 Kulig Tomasz (110) M ( 16) Wrocław, 46 km 05:22:37
21 Karwasz Paulina (81) K ( 5) Toruń, CHMIELARZ TEAM 46 km 05:51:15
22 Łaski Krzysztof (122) M ( 17) Łódż, Biegiem po Piwo 46 km 05:51:46
23 Karbowska Małgorzata (78) K ( 6) Złoczew, Złoczew TEAM 46 km 05:52:36
24 Kuras-Smolnik Magda (111) K ( 7) Chojne, Sieradzbiega.pl 46 km 05:56:17
25 Chwiałkowska Anka (30) K ( 8) Sieradz, Sieradzbiega.pl 46 km 05:58:15
26 Pabiniak Andrzej (154) M ( 18) Złoczew, Złoczew TEAM 44 km 05:30:53
27 Kurzajczyk Mariusz (112) M ( 19) Kościelna Wieś, Klub Biegacza Supermaratończyk 22 44 05:35:04
28 Pabiniak Adrian (153) M ( 20) Złoczew, Złoczew TEAM , 44 km 05:44:23
29 Jastrzębski Jacek (70) M ( 21) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola , 44 km 05:56:21
30 Mikulski Piotr (136) M ( 22) Aleksandrów Łódzki, Crossrunshop Team , 42 km 04:18:36
31 Łakomy Dariusz (121) M ( 23) Kolonia Bałucz, Nihil Nimis , 40 km 05:58:00
32 Stanowska Katarzyna (204) K ( 9) Łódź, 38 km 05:43:50
33 Głodek Marcin (49) M ( 24) Łask, Bieguny Team Zelów , 36 km 02:52:03
34 Witkowska Beata (238) K ( 10) Łódź, Epoka Nordica , 36 km 05:43:04
35 Pieniążek Katarzyna (164) K ( 11) Tomaszów Mazowiecki, CHMIELARZ TEAM /#BIEGACZE , 36 km 05:49:50
36 Włodarczyk Tomasz (243) M ( 25) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola , 34 km 03:24:17
37 Rychliński Artur (190) M ( 26) Zdunska Wola, BBL Zdunska Wola , 32 km 02:52:05
38 Sowała Marek (201) M ( 27) Sieradz, 1.dlot , 32 km 03:05:55
39 Wągrowski Piotr (228) M ( 28) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola , 32 km 03:09:29
40 Hendrykowski Krzysztof (63) M ( 29) Bełchatów, Warach-Rowery , 32 km 03:12:56
41 Kociołek Krzysztof (94) M ( 30) Piotrków Trybunalski, Lubrykant Mafia , 32 km 03:22:00
42 Okoliczna Anna (145) K ( 12) Brąszewice, ZłoczewTEAM , 32 km 04:50:29
43 Szymczak Tomasz (221) M ( 31) Kalisz, Pratt Whitney Kalisz , 30 km 02:50:50
44 Kałuża Radosław (76) M ( 32) Bełchatów, Warach-Rowery , 30 km 02:58:03
45 Złomańczuk Adam (248) M ( 33) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola , 30 km 03:02:29
46 Dwornicki Aleksander (42) M ( 34) Sieradz, 30 km 03:16:35
47 Karbowski Mariusz (79) M ( 35) Złoczew, Złoczew TEAM , 30 km 03:32:07
48 Bogus Agnieszka (20) K ( 13) Burzenin, 30 km 04:09:53
49 Kociołek Łukasz (95) M ( 36) Zduńska Wola, Biegiem Po Marzenia Team 28 km 02:49:11
50 Kempka Marcin (84) M ( 37) Gliwice, 26 km 02:22:50
51 Skibiński Michał (197) M ( 38) Młodawin Górny, Bbl Zduńska Wola 24 km 02:12:46
52 Skibiński Tomasz (198) M ( 39) Zapolice, Bbl Zduńska Wola 24 km 02:12:48
53 Laszczak Stanislaw (115) M ( 40) Łask, Bbl Zduńska Wola 24 km 02:35:42
54 Lisowski Patryk (120) M ( 41) Sieradz, 24 km 02:36:02
55 Jeziorny Maciej (73) M ( 42) Sieradz, 24 km 02:36:52
56 Płóciennik Lena (172) K ( 14) Zduńska Wola, 24 km 02:58:27
57 Putyńska Marzena (181) K ( 15) Sieradz, 24 km 03:10:00
58 Łukasiewicz Adam (123) M ( 43) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 22 km 01:52:09
59 Wąsicki Artur (232) M ( 44) Dobroń, 22 km 01:56:50
60 Gnysiński Jacek (51) M ( 45) Sieradz, Sieradzbiega.pl 22 km 01:58:12
61 Miłek Artur (138) M ( 46) Sieradz, 22 km 02:00:53
62 Proszewski Marek (179) M ( 47) Sieradz, Sieradzbiega.pl 22 km 02:03:19
63 Miedziński Piotr (133) M ( 48) Sieradz, Sieradzbiega.pl 22 km 02:03:37
64 Śliwiński Marek (200) M ( 49) Chodzież, PCH_RUN 22 km 02:03:40
65 Wawrzyniak Przemek (234) M ( 50) Sieradz, 22 km 02:06:22
66 Bogacki Adam (19) M ( 51) Łask, Raisport Active 22 km 02:07:03
67 Kwiatkowski Paweł (113) M ( 52) Łask, Rajsport Active 22 km 02:07:03
68 Rychlińska Małgorzata (189) K ( 16) Zdunska Wola, BBL Zdunska Wola 22 km 02:07:12
69 Świtała Marek (213) M ( 53) Rembów, Złoczew TEAM 22 km 02:18:01
70 Szymczak Katarzyna (220) K ( 17) Kalisz, 22 km 02:18:15
71 Struzik Adam (207) M ( 54) Łask, Bieging Team Zelów 22 km 02:24:50
72 Cłapka Piotr (36) M ( 55) Sieradz, Rajsport Active 22 km 02:45:54
73 Barton Maria (11) K ( 18) Sieradz, 22 km 02:49:30
74 Błasiak Tomasz (15) M ( 56) Sieradz, Grupa Sieradz 22 km 03:40:31
75 Płuciennik Łukasz (174) M ( 57) Sieradz, 20 km 01:35:54
76 Graś Damian (58) M ( 58) Sieradz , 20 km 01:49:55
77 Kozubek Seweryn (103) M ( 59) Sieradz , 20 km 01:52:43
78 Kozubek Sebastian (102) M ( 60) Sieradz , 20 km 01:52:46
79 Kikowski Grzegorz (89) M ( 61) Wróblew , 20 km 01:53:49
80 Spałek Sławomir (202) M ( 62) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 20 km 01:58:37
81 Czekalik Arkadiusz (37) M ( 63) Sieradz , 20 km 01:58:48
82 Leśniczak Magda (118) K ( 19) Inczew, Rajsport Active 120 km 01:58:48
83 Domagalski Paweł (40) M ( 64) Sieradz, Hsv Przebiegli Sieradz 20 km 01:59:27
84 Hesse Zbigniew (64) M ( 65) Zduńska Wola ,Bbl Zduńska Wola 20 km 02:00:37
85 Jaros Mateusz (68) M ( 66) Ewinów, KB Geotermia Uniejów 20 km 02:06:07
86 Szymański Dariusz (219) M ( 67) Sieradz , 20 km 02:07:12
87 Głowiński Damian (50) M ( 68) Zagłówki, Bieging Team Zelów 20 km 02:11:06
88 Malczewska Karina (128) K ( 20) Sieradz , 20 km 02:12:57
89 Kijewska-Raj Karolina (88) K ( 21) Stoczki, 20 km 02:17:39
90 Bernecka Bożena (12) K ( 22) Łódź , 20 km 02:31:00
91 Rogala Izabela (185) K ( 23) Sieradz , 20 km 03:10:02
92 Puławska Karina (180) K ( 24) Sieradz , 18 km 01:53:49
93 Zawodnik Anonimowy (147) M ( 69) Zgierz, 18 km 02:01:15
94 Imiński Cezary (65) M ( 70) Zgierz , 18 km 02:12:00
95 Wieła Mario (235) M ( 71) Brzeźnio, Sieradzbiega.pl 18 km 02:21:47
96 Szałwińska Ewa (217) K ( 25) Bełchatów, KB Spartakus 18 km 02:21:59
97 Witkowski Robert (239) M ( 72) Sieradz , 16 km 01:21:50
98 Sulikowska Agnieszka (209) K ( 26) Sieradz, Rajsport Active 16 km 01:28:10
99 Skąpski Karol (195) M ( 73) Lasek ,TomTom Runners 16 km 01:28:27
100 Banasiak Łukasz (8) M ( 74) Sieradz ,TO PAKA TRIATHLON TEAM 16 km 01:29:27
101 Banasiak Damian (7) M ( 75) Sieradz ,TO PAKA TRIATHLON TEAM 16 km 01:31:10
102 Majczak Paweł (127) M ( 76) Sieradz, 16 km 01:31:36
103 Matusiak Paweł (132) M ( 77) Sieradz, 16 km 01:33:37
104 Rogala Anna (184) K ( 27) Sieradz , 16 km 01:37:00
105 Musiała Mariusz (140) M ( 78) Złoczew, Złoczew TEAM 16 km 01:46:45
106 Dudczak Aleksandra (41) K ( 28) Sieradz , 16 km 01:46:48
107 Kępińska Anna (85) K ( 29) Sieradz , 16 km 01:46:48
108 Gurazda Halina (62) K ( 30) Pabianice, 16 km 01:48:20
109 Pietrucha Grzegorz (165) M ( 79) Sieradz, 16 km 01:52:25
110 Zawodnik Anonimowy (52) M ( 80) Pleszew, 16 km 01:57:06
111 Ciesielski Sebastian (32) M ( 81) Charłupia Mała, 16 km 01:57:12
112 Dawiduk Aneta (38) K ( 31) Sieradz, Sieradzbiega.pl 16 km 05:08:40
113 Bislimi Anita (13) K ( 32) Zgierz , 16 km 05:49:34
114 Ostojska Katarzyna (152) K ( 33) Jawor, Bieging Team Zelów 14 km 01:08:43
115 Urbański Mirosław (227) M ( 82) Sieradz, 14 km 01:09:10
116 Korbel Marek (97) M ( 83) Sieradz , 14 km 01:14:35
117 Plewa Arkadiusz (170) M ( 84) Sieradz , 14 km 01:15:02
118 Walczak Jacek (229) M ( 85) Sieradz , 14 km 01:17:14
119 Andrysiak Paweł (3) M ( 86) Sieradz ,TO PAKA TRIATHLON TEAM 14 km 01:19:17
120 Kardacka Anna (80) K ( 34) Sieradz , 14 km 01:19:28
121 Ciszewski Alvaro (34) M ( 87) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 14 km 01:20:22
122 Stępniak Marlena (206) K ( 35) Błaszki , 14 km 01:21:44
123 Matusiak Joanna (131) K ( 36) Sieradz , 14 km 01:22:01
124 Ciszewski Arkadiusz (35) M ( 88) Sieradz, 14 km 01:23:21
125 Zawodnik Anonimowy (242) M ( 89) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 14 km 01:29:30
126 Kowalczyk Władysław (100) M ( 90) Sieradz, SIERADZ 14 km 01:31:18
127 Wojdyn Jacek (244) M ( 91) Łódź, Hsv Przebiegli Sieradz 14 km 01:32:50
128 Bogacka Aleksandra (18) K ( 37) Łask, Raisport Active 14 km 01:36:02
129 Paszkowska Patrycja (157) K ( 38) Sieradz, Sieradzbiega.pl 14 km 01:37:16
130 Skibińska Kasia (196) K ( 39) Zapolice, Bbl Zduńska Wola 14 km 01:37:32
131 Grzebski Janusz (59) M ( 92) Sieradz, 14 km 01:40:03
132 Kaczmarek Piotr (74) M ( 93) Sieradz, 14 km 01:40:43
133 Zawodnik Anonimowy (105) M ( 94) Grójec Wielki, 14 km 01:47:38
134 Kłos Filip (92) M ( 95) Buczek, Bieging Team Zelów 14 km 02:39:16
135 Frankowska Aneta (45) K ( 40) Sieradz, Sieradzbiega.pl 14 km 03:06:36
136 Marczak Bartłomiej (129) M ( 96) Zgierz, Skoczkowie z Łodzi 14 km 05:49:35
137 Kubicki Adrian (109) M ( 97) Sieradz, SCANFIL 12 km 01:02:25
138 Adrian Piotr (1) M ( 98) Sieradz, 12 km 01:05:07
139 Grabiasz Radek (57) M ( 99) Zduńska Wola, Karton Polska RUNTEAM 12 km 01:05:09
140 Krata Adam (104) M (100) Zelów, Bieging Team Zelów 12 km 01:05:11
141 Staniewski Jakub (203) M (101) Chodzież, PCH_RUN 12 km 01:05:22
142 Pelian Mariusz (160) M (102) Zelów, Bieging Team Zelów 12 km 01:07:44
143 Grzesiak Grzegorz (60) M (103) Sieradz, Sieradzbiega.pl 12 km 01:09:05
144 Dziedzic Grzegorz (43) M (104) Sieradz, Sieradzbiega.pl 12 km 01:09:06
145 Gotkowicz Paulina (53) K ( 41) Sieradz, Rajsport Active 12 km 01:09:34
146 Angulski Zbigniew (4) M (105) Warta, 12 km 01:10:19
147 Niewiadomska Ewa (142) K ( 42) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:11:20
148 Wrzesińska Monika (246) K ( 43) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:11:20
149 Kosecki Arkadiusz (99) M (106) Sieradz, PKS Chłopcy z Ferajny 12 km 01:14:45
150 Jędrzejak Ewelina (71) K ( 44) Sieradz, 12 km 01:15:24
151 Chaładaj Sławomir (27) M (107) Sieradz , 12 km 01:16:29
152 Chlebicz Pawel (28) M (108) Sieradz , 12 km 01:16:31
153 Ciolek Tomasz (33) M (109) Sieradz ,SIERADZ 12 km 01:16:32
154 Pluskota Aleksandra (171) K ( 45) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:17:11
155 Tokaj Krzysztof (224) M (110) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:17:19
156 Kubiak Andrzej (108) M (111) Warta, GB ZWiK Warta 12 km 01:19:53
157 Jeziorna Katarzyna (72) K ( 46) Sieradz, 12 km 01:20:35
158 Sieminski Sławomir (192) M (112) Sieradz, 12 km 01:22:18
159 Świerczyński Krzysiek (212) M (113) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:22:31
160 Banasiak Anna (6) K ( 47) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:22:56
161 Świerczyńska Sylwia (211) K ( 48) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:22:58
162 Szamol Sebastian (218) M (114) Pabianice, 12 km 01:24:02
163 Bodzak Mateusz (17) M (115) Sieradz, Orki z Majorki 12 km 01:24:15
164 Gozdalik Sławomir (56) M (116) Wiechutki, 12 km 01:29:25
165 Lisowska Izabela (119) K ( 49) Sieradz , 12 km 01:34:25
166 Okoliczny Łukasz (146) M (117) Brąszewice, Złoczew TEAM 12 km 01:44:26
167 Rogala Maciej (186) M (118) Sieradz, 12 km 01:49:57
168 Kicińska Sylwia (86) K ( 50) Sieradz, Sieradzbiega.pl 12 km 02:03:20
169 Osetek Dawid (150) M (119) Sieradz, Sieradzbiega.pl 12 km 02:20:42
170 Rejmonczyk Wojtek (183) M (120) Zelów, Bieging Team Zelów 12 km 02:33:15
171 Wierucka Małgorzata (236) K ( 51) Gruszczyce, 12 km 03:52:25
172 Obałka Szymon (144) M (121) Sieradz, PZLA-TORUN 12 km 04:42:59
173 Latus Kamila (117) K ( 52) Widawa, Sieradzbiega.pl 12 km 05:37:11
174 Gabrysiak Marcin (47) M (122) Sieradz, Rajsport Active 10 km 00:44:46
175 Kierniakiewicz Krzysztof (87) M (123) Sieradz, 10 km 00:47:59
176 Siess Jarosław (194) M (124) Pabianice, 10 km 00:49:06
177 Piotrowski Krzysztof (168) M (125) Sieradz, Sieradzbiega.pl 10 km 00:54:48
178 Perdek Robert (161) M (126) Sieradz, 10 km 00:55:14
179 Świątek Dariusz (210) M (127) Sieradz, 10 km 00:55:20
180 Szadkowski Przemysław (214) M (128) Buczek, 10 km 00:55:40
181 Proce Krzysztof (176) M (129) Brzeźnio, 10 km 00:56:32
182 Rosłan Bartłomiej (188) M (130) Sieradz, 10 km 00:56:41
183 Kryściak Henryk (107) M (131) Sieradz, 10 km 00:57:14
184 Gacka Sylwia (48) K ( 53) Łask, 10 km 00:58:44
185 Proszewska Agata (178) K ( 54) Sieradz, 10 km 00:59:44
186 Jankowski Marcin (67) M (132) Sieradz, 10 km 01:00:18
187 Wzgarda Edyta (247) K ( 55) Sieradz , 10 km 01:00:20
188 Grzesiak Łukasz (61) M (133) Sieradz , 10 km 01:00:31
189 Kowalczyk Roman (24) M (134) Sieradz , 10 km 01:01:45
190 Kłos Ewelina (91) K ( 56) Buczek, Bieging Team Zelów 10 km 01:02:34
191 Struzik Małgorzata (208) K ( 57) Łask, Bieging Team Zelów 10 km 01:02:34
192 Osiewała Paweł (151) M (135) Sieradz , 10 km 01:07:04
193 Płóciennik Marlena (173) K ( 58) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 10 km 01:08:38
194 Majchrzak-Wojdera Katarzyna (126) K ( 59) Łódź, 10 km 01:09:43
195 Gozdalik Aleksandra (54) K ( 60) Sieradz , 10 km 01:12:08
196 Gozdalik Małgorzata (55) K ( 61) Sieradz , 10 km 01:12:08
197 Banasiak Piotr (9) M (136) Ozorków ,KRZAL ADVENTURE TEAM 10 km 01:12:47
198 Skupińska Ewelina (199) K ( 62) Sieradz ,Sieradzbiega.pl 10 km 01:13:26
199 Nawrocki Daniel (141) M (137) Sieradz, 10 km 01:13:29
200 Piotrowska Paulina (167) K ( 63) Sieradz, 10 km 01:13:31
201 Kamańczyk Michał (77) M (138) Sieradz , 10 km 01:13:47
202 Witman Iwona (240) K ( 64) Łódź , RYSIOTEAM 10 km 01:14:40
203 Kolasińska Katarzyna (96) K ( 65) Łask, 10 km 01:15:02
204 Milek Arkadiusz (137) M (139) Sieradz, PKS Chłopcy z Ferajny 10 km 01:16:02
205 Witman Tomasz (241) M (140) Łódź, RYSIOTEAM 10 km 01:17:30
206 Szaflik Anna (215) K ( 66) Łask, 10 km 01:20:21
207 Szaflik Mariusz (216) M (141) Łask, Łódzkie Morsy 10 km 01:20:22
208 Zawodnik Anonimowy (134) K ( 67) Wieluń, 10 km 01:20:32
209 Zawodnik Anonimowy (114) K ( 68) Złoczew, 10 km 01:20:40
210 Pijanka-Kłys Joanna (166) K ( 69) Sieradz , 10 km 01:22:13
211 Kordelas Grzegorz (98) M (142) Łódź, Łódź Running Team 10 km 01:27:54
212 Olszewski Wiktor (149) M (143) Sieradz ,Rajsport Active 10 km 01:48:39
213 Tabaka Zbyszek (222) M (144) Goszczanów, Sieradzbiega.pl 10 km 02:03:20
214 Walczuk Marcin (231) M (145) Brzeźnio, Sieradzbiega.pl 10 km 02:05:07
215 Florczak Wiesław (44) M (146) Sieradz, Sieradzbiega.pl 10 km 02:24:13
216 Krejner Karolina (106) K ( 70) Sieradz , 10 km 02:38:40
217 Bartnicki Jędrek (10) M (147) Sieradz ,Sieradzbiega.pl 10 km 02:38:42
218 Błaszczyk Rafał (16) M (148) Sieradz ,Sieradzbiega.pl 10 km 03:31:44
219 Buda Jarek (26) M (149) Sieradz, Sieradzbiega.pl 10 km 03:31:44
220 Jasiewicz Tomek (69) M (150) Sieradz ,Sieradzbiega.pl 10 km 03:31:44
221 Ciepłucha Artur (31) M (151) Tumidaj, Sieradzbiega.pl 10 km 04:10:55
222 Kłys Sebastian (93) M (152) Sieradz ,Sieradzbiega.pl 10 km 04:10:55
223 Mikołajczyk Maciej (135) M (153) Sieradz, Husaria Race Team 10 km 04:30:13
224 Zawodnik Anonimowy (223) M (154) Sieradz , 10 km 04:32:59
225 Włochacz Piotr (245) M (155) Sieradz , 10 km 05:54:53
226 Borowiecki Marcin (22) M (156) Sieradz , 8 km 00:59:31
227 Maślak Marcin (130) M (157) Sieradz, Sieradzbiega.pl 4 km 01:31:36
228 Błasiak Martyna (14) K ( 71) Sieradz, Rajsport Active 4 km 03:45:21


Oficjalne wyniki IV Sieradzkiego Crossu Towarzyskiego, 27.05.2018:

Klasyfikacja open kobiet:

1. Kowalczykowska Agnieszka - 58 km
2. Gościmska Żaneta - 54 km
3. Zagłoba Agnieszka - 50 km
4. Dawiduk Aneta - 46 km
5. Bogus Agnieszka - 44 km
6. Chwiałkowska Anna - 34 km

Klasyfikcja open mężczyzn

1. Borowski Adam - 70 km (rekord trasy) - czas: 5.55.00
2. Sułat Maciej - 70 km (rekord trasy) - czas: 5.57.02
3. Kazimirov Aleksandr - 64 km
4. Nowak Paweł - 62 km - czas: 5.49.52
5. Stanowski Grzegorz - 62 km - czas: 5.54.46
6. Kowalczykowski Michał - 62 km - czas: 5.55.45

Klasyfikacja "Biegaczka Ziemi Sieradzkiej"

1. Zagłoba Agnieszka - 50 km
2. Dawiduk Aneta - 46 km
3. Chwiałkowska Anna - 34 km

Klasyfikacja "Biegacz Ziemi Sieradzkiej"

1. Putyński Andrzej - 52 km
2. Andrysiak Paweł - 50 km - czas: 5.32.00
3. Modranka Damian - 50 km - czas: 5.57.27

klasyfikacja generalna
(imię, nazwisko, miejscowość, czas ukończenia ostatniego okrążenia, ilość okrążeń, ilość km)

1 ADAM BOROWSKI INOWROCŁAW 5:55:00 35 70 km
2 MACIEJ SUŁAT PABIANICE 5:57:02 35 70 km
3 ALEKSANDR KAZIMIROV KALISZ 5:53:56 32 64 km
4 PAWEŁ NOWAK KALISZ 5:49:52 31 62 km
5 GRZEGORZ STANOWSKI ŁÓDŹ 5:54:46 31 62 km
6 MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI ŁÓDŹ 5:55:45 31 62 km
7 AGNIESZKA KOWALCZYKOWSKA ŁÓDŹ 5:55:49 29 58 km
8 PIOTR PAZDEJ PABIANICE 5:52:08 28 56 km
9 ARKADIUSZ KUJAWSKI ŁÓDŻ 5:46:40 27 54 km
10 ŻANETA GOŚCIMSKA BRZEZIA ŁĄKA 5:51:12 27 54 km
11 MAREK FRONTCZAK KALISZ 5:55:57 27 54 km
12 PAWEŁ OLEJNICZAK ZGIERZ 5:54:07 26 52 km
13 ANDRZEJ PUTYŃSKI SIERADZ 5:56:20 26 52 km
14 PAWEŁ ANDRYSIAK SIERADZ 5:32:00 25 50 km
15 AGNIESZKA ZAGŁOBA SIERADZ 5:53:39 25 50 km
16 DAMIAN MODRANKA SIERADZ 5:57:27 25 50 km
17 ANETA DAWIDUK SIERADZ 5:51:46 23 46 km
18 AGNIESZKA BOGUS BURZENIN 5:48:29 22 44 km
19 JAREMA DUBIECKI ŁÓDŹ 5:51:46 22 44 km
19 MARIUSZ KURZAJCZYK KOŚCIELNA WIEŚ 5:51:46 22 44 km
21 PIOTR GOŚCIMSKI BRZEZIA ŁĄKA 5:42:25 21 42 km
22 DARIUSZ ŁAKOMY ŁASK 5:51:00 19 38 km
22 WIEŃCZYSŁAWPIOTROWSKI KALISZ 5:51:00 19 38 km
24 YEVHEN BOHATIKOV UKRAINE 3:25:43 18 36 km
25 PIOTR MIKULSKI ALEKSANDRÓ WŁÓDZKI 3:16:02 17 34 km
26 MACIEJ MIKOŁAJCZYK SIERADZ 4:09:40 17 34 km
27 ANKA CHWIAŁKOWSKA SIERADZ 5:51:45 17 34 km
28 ADAM PRZYBYŁA ŁÓDŹ 3:52:01 16 32 km
29 JAROSŁAW BRZOZOWSKI KAMIENSK 2:34:40 15 30 km
30 MARCIN PERZYNA SIERADZ 2:53:58 15 30 km
31 KAMIL GURAZDA PABIANICE 3:11:05 15 30 km
32 TOMASZ BŁASZCZYK WARTA 3:19:36 15 30 km
33 TOMASZ PIPIA SIERADZ 3:27:56 15 30 km
34 JACEK WITKOWSKI ŁÓDŹ 3:28:29 15 30 km
35 BEATA WITKOWSKA ŁÓDŹ 4:21:36 15 30 km
36 KATARZYNA STANOWSKA ŁÓDŹ 4:50:59 15 30 km
37 ARKADIUSZ CZEKALIK SIERADZ 2:54:59 14 28 km
38 BOŻENA BERNECKA ŁÓDŹ 3:21:45 14 28 km
39 BOHDAN TUŁACZ KALISZ 2:04:06 13 26 km
40 PAWEŁ MAJCZAK SIERADZ 2:23:42 13 26 km
41 MICHAŁ SKUBISZ ZGIERZ 2:56:51 13 26 km
42 ADAM ZŁOMAŃCZUK ZDUŃSKA WOLA 2:43:36 13 26 km
43 DANUTA MANTERYS KRAKÓW 2:03:27 12 24 km
44 ROBERT WITKOWSKI SIERADZ 2:12:12 12 24 km
45 TOMASZ SZYMCZAK KALISZ 2:22:53 12 24 km
46 TOMASZ KULIG WROCŁAW 2:25:12 12 24 km
47 ALVARO CISZEWSKI ZDUŃSKA WOLA 2:40:41 12 24 km
48 SŁAWOMIR SIEMIŃSKI SIERADZ 3:24:58 12 24 km
49 WERONIKA CHOJECKA BŁASZKI 4:55:42 12 24 km
50 RADEK GRABIASZ ZDUŃSKA WOLA 1:52:49 11 22 km
51 MAREK SOWAŁA RUDA 2:00:59 11 22 km
52 PIOTR ADRIAN SIERADZ 2:05:28 11 22 km
53 PIOTR PIPIA SIERADZ 2:06:33 11 22 km
54 KATARZYNA JEZIORNA SIERADZ 2:08:02 11 22 km
55 MACIEJ JEZIORNY SIERADZ 2:08:03 11 22 km
56 JAKUB MIELCZAREK ZDUŃSKA WOLA 2:15:50 11 22 km
57 DARIUSZ SZYMAŃSKI SIERADZ 2:18:12 11 22 km
58 OLGIERD NEYMAN WARTA 2:18:56 11 22 km
59 ZBIGNIEW HESSE ZDUŃSKA WOLA 2:27:42 11 22 km
60 PATRYCJA SOSNOWSKA DUSZNIKI 2:23:49 11 22 km
61 HALINA GURAZDA PABIANICE 2:29:12 11 22 km
62 AGATA KOSECKA ZDUŃSKA WOLA 2:36:22 11 22 km
62 SYLWIA ŚWIERCZYŃSKA ZDUŃSKA WOLA 2:36:22 11 22 km
64 JANUSZ MROCZKOWSKI ŁÓDŹ 2:41:49 11 22 km
65 ALEKSANDER DWORNICKI SIERADZ 2:46:30 11 22 km
66 KRZYSZTOF KRYSIK SIERADZ 2:48:41 11 22 km
67 MARCIN GŁODEK ŁASK 3:02:46 11 22 km
74 MAREK KORBEL SIERADZ 1:44:28 10 20 km
75MICHAŁ SKIBIŃSKI MLODAWIN 1:53:26 10 20 km
72ŁUKASZ KOCIOŁEK ZDUŃSKA WOLA 1:53:26 10 20 km
73TOMASZ ADAMSKI SIERADZ 1:54:19 10 20 km
73ŁUKASZ BANASIAK SIERADZ 1:54:19 10 20 km
75DAMIAN GRAŚ SIERADZ 1:54:29 10 20 km
76MONIKA WRZESIŃSKA ZDUŃSKA WOLA 1:57:35 10 20 km
77BEATA KOPKA SIERADZ 2:11:36 10 20 km
78PAWEŁ KACZMAREK SIERADZ 2:18:18 10 20 km
79JAREK BUDA SIERADZ 1:54:38 9 18 km
80DARIUSZ ŚWIĄTEK SIERADZ 2:00:11 9 18 km
81JACEK KLĘK SIERADZ 2:00:40 9 18 km
82KLAUDIA TYLUŚ ZELÓW 2:04:28 9 18 km
83ALEKSANDRA PLUSKOTA ZDUŃSKA WOLA 2:08:21 9 18 km
84DOROTA WIŚNIEWSKA ZDUŃSKA WOLA 2:11:17 9 18 km
85ANETA BRZĘCZEK SIERADZ 2:12:15 9 18 km
86GRZEGORZ GRZYB WARSZAWA 2:22:47 9 18 km
87KAROL PRZESMYCKI WROCŁAW 2:44:07 9 18 km
88TOMASZ WŁODARCZYK ZDUŃSKA WOLA 1:29:32 8 16 km
89SEBASTIAN CHRZANOWSKI SIERADZ 1:31:45 8 16 km
90SŁAWOMIR WOJTASZEK SMARDZEWICE 1:35:10 8 16 km
91PRZEMEK WAWRZYNIAK SIERADZ 1:36:23 8 16 km
92ADRIAN CHUDZIK ZŁOCZEW 1:38:06 8 16 km
93EWA NIEWIADOMSKA ZDUŃSKA WOLA 1:38:48 8 16 km
94ZBIGNIEW ANGULSKI WARTA 1:39:59 8 16 km
95TOMASZ KŁOS SIERADZ 1:40:07 8 16 km
96SEWERYN PASIKOWSKI ŁASK 1:45:55 8 16 km
97MARTA SZCZEPANIAK SIERADZ 1:48:28 8 16 km
98MAREK WRÓBEL ŁASK 1:51:32 8 16 km
99MARIUSZ WOLNY ZELÓW 1:52:41 8 16 km
100WŁADYSŁAW KOWALCZYK SIERADZ 1:52:50 8 16 km
101MARCIN OLECHOWSKI ZDUŃSKA WOLA 2:11:17 8 16 km
102MACIEJ MAZUR SIERADZ 2:12:29 8 16 km
103ANNA WIŚNIEWSKA SIERADZ 2:24:27 8 16 km
104ARTUR RYCHLIŃSKI ZDUŃSKA WOLA 2:52:20 8 16 km
105PIOTR WRÓBLEWSKI SIERADZ 3:21:36 8 16 km
106MARIO WIEŁA BRZEŹNIO 5:51:12 8 16 km
107MICHAŁ WĄSICKI DOBROŃ 1:13:53 7 14 km
107ARTUR WĄSICKI DOBROŃ 1:13:53 7 14 km
109TOMASZ SKIBIŃSKI ZAPOLICE 1:17:58 7 14 km
110JACEK WALCZAK WIELUŃ 1:18:19 7 14 km
111JUSTYNA MALINOWSKA ZELÓW 1:20:37 7 14 km
112MAŁGORZATA GOZDALIK SIERADZ 1:20:41 7 14 km
112SŁAWOMIR GOZDALIK SIERADZ 1:20:41 7 14 km
114PAWEŁ DOMAGALSKI SIERADZ 1:21:22 7 14 km
114JACEK WOJDYN ŁÓDŹ 1:21:22 7 14 km
116PAWEŁ MATUSIAK SIERADZ 1:21:49 7 14 km
117MAŁGORZATA RYCHLIŃSKA ZDUŃSKA WOLA 1:23:09 7 14 km
118KARINA PUŁAWSKA SIERADZ 1:24:34 7 14 km
119ANNA PIETRUCHA BLASZKI 1:37:03 7 14 km
120PIOTR BZOWY SIERADZ 1:37:10 7 14 km
121PAWEL LASZCZYK SIERADZ 1:37:11 7 14 km
122KAROLINA KIJEWSKA-RAJ SIERADZ 1:42:16 7 14 km
123BŁAŻEJ GRZANKA SIERADZ 1:44:49 7 14 km
124MONIKA RADZISZEWSKA SIERADZ 2:48:43 7 14 km
125MATEUSZ CIOŁEK SIERADZ 3:38:44 7 14 km
126RAFAŁ BŁASZCZYK SIERADZ 3:47:20 7 14 km
126TOMEK JASIEWICZ SIERADZ 3:47:20 7 14 km
128MAREK PROSZEWSKI SIERADZ 3:51:18 7 14 km
129JACEK GNYSIŃSKI SIERADZ 0:56:13 6 12 km
130ADRIAN KUBICKI SIERADZ 0:59:21 6 12 km
131BARTŁOMIEJ ZIĘTEK CHAJEW 0:59:30 6 12 km
132JUSTYNA JAKUBOWSKA SIERADZ 1:04:51 6 12 km
133MARCIN GABRYSIAK SIERADZ 1:08:38 6 12 km
134KAMILA DEMBSKA SIERADZ 1:08:39 6 12 km
135ARKADIUSZ CISZEWSKI SIERADZ 1:09:13 6 12 km
136JOANNA MATUSIAK SIERADZ 1:09:31 6 12 km
137KAROLINA ROCHOWIEC SIERADZ 1:11:39 6 12 km
138AGATA KOSZACKA ŁASK 1:12:46 6 12 km
139KONRAD MATUSIAK SIERADZ 1:14:23 6 12 km
140EWELINA JĘDRZEJAK SIERADZ 1:14:30 6 12 km
141GRZEGORZ JAKUB KIKOWSKI WRÓBLEW 1:14:35 6 12 km
142MARIUSZ MUSIAŁA ZŁOCZEW 1:14:36 6 12 km
143KRZYSZTOF BADOWSKI ZELÓW 1:15:06 6 12 km
144ADAM ŁUKASIEWICZ ZDUŃSKA WOLA 1:15:52 6 12 km
145MICHAŁ SIERPIŃSKI PABIANICE 1:16:52 6 12 km
146KRZYSIEK ŚWIERCZYŃSKI ZDUŃSKA WOLA 1:17:59 6 12 km
147KATARZYNA GRZYB WARSZAWA 1:20:29 6 12 km
148MARCIN KRYŚCIAK OSTRÓW 1:21:26 6 12 km
149AGATA JAKUBOWSKA SIERADZ 1:21:44 6 12 km
150MARIA BARTON SIERADZ 1:21:55 6 12 km
151ZACHARIAS ANDERSSON LODZ 1:22:33 6 12 km
152ALEKSANDER WITCZAK SIERADZ 1:22:40 6 12 km
153RAFAŁ SOSNOWSKI DUSZNIKI 1:22:45 6 12 km
154TOMASZ DULAS SIERADZ 1:23:17 6 12 km
155SEBASTIAN CIESIELSKI CHARŁUPIA MAŁA 1:23:41 6 12 km
156MIRON GOĆKIEWICZ SIERADZ 1:23:42 6 12 km
157KRZYSZTOF WOŁOWIEC SIERADZ 1:23:43 6 12 km
158EWA SZAŁWIŃSKA BEŁCHATÓW 1:23:54 6 12 km
159PIOTR MANTERYS KRAKÓW 1:24:08 6 12 km
160PIOTR KACZMAREK SIERADZ 1:24:40 6 12 km
161MARLENA PŁÓCIENNIK ZDUŃSKA WOLA 1:26:25 6 12 km
162TOMASZ SZAŁWIŃSKI BEŁCHATÓW 1:26:29 6 12 km
163KRZYSZTOF KRÓLIKOWSKI SIERADZ 1:27:44 6 12 km
164ROBERT WOŹNIAK STRUPINY 1:29:28 6 12 km
165ANGELIKA LASKOWSKA ZŁOCZEW 1:30:45 6 12 km
166MAŁGORZATA NOWAK ŁÓDŹ 2:08:15 6 12 km
167MAGDA MIŁOSZ SIERADZ 4:20:29 6 12 km
168MACIEK KOŁECZEK SIERADZ 4:43:53 6 12 km
169JAROSŁAW SIESS PABIANICE 0:48:52 5 10 km
170MATEUSZ SZLĘK ROSOSZA 0:50:39 5 10 km
171MARCIN JANKOWSKI SIERADZ 0:50:44 5 10 km
172WALDEMAR POLAŃSKI ŁASK 0:51:13 5 10 km
173SYLWIA WALCZAK SIERADZ 0:52:14 5 10 km
174MACIEJ PARZYBÓT SIERADZ 0:53:46 5 10 km
175KRZYSZTOF KIERNIAKIEWICZ SIERADZ 0:55:28 5 10 km
176ROBERT PERDEK SIERADZ 0:55:29 5 10 km
177WOJCIECH CIOŁEK SIERADZ 0:55:46 5 10 km
178ROMAN KOWALCZYK SIERADZ 0:56:55 5 10 km
179TOMASZ CIOŁEK SIERADZ 0:57:31 5 10 km
180DAMIAN BANASIAK SIERADZ 0:57:44 5 10 km
181PAWEŁ CHLEBICZ SIERADZ 0:58:31 5 10 km
182MARIUSZ PELIAN BEŁCHATÓW 0:59:29 5 10 km
183TOMASZ PIOTROWSKI ZELÓW 0:59:34 5 10 km
184WIOLETA KAFLAK BUCZEK 0:59:45 5 10 km
185EWELINA KŁOS BUCZEK 0:59:45 5 10 km
186ZBIGNIEW KWIECIEŃ BIERUTÓW 1:01:09 5 10 km
187MARIOLA BOBRYCKA ŁASK 1:01:10 5 10 km
188MICHAŁ KAMAŃCZYK SIERADZ 1:02:18 5 10 km
198IRENEUSZ PUŁAWSKI SIERADZ 1:03:23 5 10 km
190KATARZYNA KOLASIŃSKA ŁASK 1:03:27 5 10 km
191ŁUKASZ GRZESIAK SIERADZ 1:05:35 5 10 km
192ARKADIUSZ KOSECKI SIERADZ 1:06:09 5 10 km
193JAROSŁAW CHMIELEWSKI ŁASK 1:06:34 5 10 km
194GRZEGORZ CIACH SIERADZ 1:08:43 5 10 km
195LENA PLÓCIENNIK ZDUŃSKA WOLA 1:09:34 5 10 km
196ANETA FRANKOWSKA SIERADZ 1:09:35 5 10 km
197MAGDALENA JAKUBOWSKA SIERADZ 1:10:19 5 10 km
198BRYGIDA SIKORA CZARNOWĄSY 1:11:39 5 10 km
199MAŁGORZATA CHLEBICZ SIERADZ 1:13:00 5 10 km
199KACPER LEWANDOWSKI SIERADZ 1:13:00 5 10 km
201ANNA SZAFLIK ŁASK 1:13:27 5 10 km
202MARIUSZ SZAFLIK ŁASK 1:13:30 5 10 km
203PAWEŁ OSIEWAŁA SIERADZ 1:14:28 5 10 km
204KATARZYNA OWCZAREK BRĄSZEWICE 1:16:47 5 10 km
205ZBIGNIEW JASIENEK BIESIEC 1:17:13 5 10 km
206DANIEL NAWROCKI SIERADZ 1:17:37 5 10 km
207KAMILA LATUS WIDAWA 1:19:30 5 10 km
208MARCIN MAŚLAK SIERADZ 1:20:27 5 10 km
209AGNIESZKA JATCZAK SIERADZ 1:20:50 5 10 km
210MAŁGORZATA PROCE OSTRÓW 1:21:26 5 10 km
211EWELINA SKUPIŃSKA SIERADZ 1:23:10 5 10 km
212SZYMON OBAŁKA SIERADZ 1:24:37 5 10 km
213ANDRZEJ RECH ŁÓDŹ 1:25:12 5 10 km
214GRZEGORZ KORDELAS ŁÓDŹ 1:25:21 5 10 km
215KRYSTYNA BARTOSIK ZGIERZ 1:27:13 5 10 km
216ANDRZEJ KUBIAK WARTA 1:27:41 5 10 km
217TOMASZ DRZAZGA WOLA BACHORSKA 1:29:27 5 10 km
218SYLWIA KICIŃSKA SIERADZ 1:31:18 5 10 km
219MAGDA KURAS-SMOLNIK CHOJNE 1:57:52 5 10 km
220FILIP KŁOS BUCZEK 2:05:01 5 10 km
221WOJCIECH REJMONCZYK ZELÓW 2:05:02 5 10 km
222ZBYSZEK TABAKA GOSZCZANÓW 2:08:06 5 10 km
223WIESŁAW FLORCZAK SIERADZ 2:27:18 5 10 km
224MARCIN WOJTYSIAK WARTA 3:02:30 5 10 km
225SEBASTIAN KŁYS SIERADZ 3:23:48 5 10 km
226ARTUR CIEPŁUCHA TUMIDAJ 3:23:49 5 10 km
227GRZEGORZ DZIEDZIC SIERADZ 3:51:17 5 10 km
228GRZEGORZ GRZESIAK SIERADZ 5:11:45 5 10 km
229JĘDREK BARTNICKI SIERADZ 5:32:49 5 10 km
230MARTYNA BŁASIAK SIERADZ 5:35:47 5 10 km
231JOANNA LATUS WIDAWA 5:40:15 5 10 km


----------------------------------------------------------------------------


Oficjalne wyniki III Sieradzkiego Crossu Towarzyskiego 2017

Kategoria kobiety open
1. Milena Grabska-Grzegorczyk - 68 km
2. Aneta Dawiduk - 58 km
3. Monika Radziszewska - 52 km
4. Agnieszka Zagłoba - 52 km
5. Magdalena de Oliveira - 50 km
6. Agnieszka Kowalczykowska - 50 km
Kategoria mężczyzn open
1. Wojciech Majcher - 68 km
2. Adam Borowski - 68 km
3. Michał Kowalczykowski - 66 km
4. Michał Karwowski - 66 km
5. Paweł Nowak - 64 km
6. Adrian Kubicki - 62 km
Kategoria "Biegaczka Ziemi Sieradzkiej"
1. Aneta Dawiduk - 58 km
2. Monika Radziszewska - 52 km
3. Agnieszka Zagłoba - 52 km
Kategoria "Biegacz Ziemi Sieradzkiej"
1. Adrian Kubicki - 62 km
2. Marcin Walczuk - 58 km
3. Artur Miłek - 54 km


Klasyfikacja generalna


1. Majcher Wojciech, 1983, Tomaszów Maz. VACO - 68 km (rekord trasy)
Borowski Adam, 1978, Inowrocław, ACTIVEXTREME - 68 km (rekord trasy)
Grabska-Grzegorczyk Milena, 1978, Pabianice, Długa Ścieżka/UKS Azymut Pabianice - 68 km (rekord trasy)
2. Kowalczykowski Michał, 1973, Łódź, RYSIOTEAM - 66 km
Karwowski Michał, 1981, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 66 km
3. Nowak Paweł, 1959, Kalisz, Supermaraton Kalisz, 64 km
4. Kubicki Adrian, 1991, Sieradz, Rajsport Active - 62 km
5. Stupnowicz Przemysław, 1995, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 60 km
Kłos Łukasz, 1983, Łódź - 60 km
Frontczak Marek, 1952, Kalisz, Supermaraton Kalisz - 60 km
6. Walczuk Marcin, 1976, Brzeźnio, Sieradzbiega.pl - 58 km
Dawiduk Aneta, 1974, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 58 km
7. Łaski Krzysztof, 1964, Łódź, Biegiem po Piwo - 54 km
Miłek Artur, 1975, Sieradz - 54 km
Skubisz Michał, 1982, Zgierz - 54 km
Wojtaszek Sławomir, 1977, Smardzewice - 54 km
8. Kolasa Wojciech, 1974, Łódź, EPOKA NORDICA ŁÓDŹ - 52 km
Radziszewska Monika, 1972, Sieradz, Rajsport active - 52 km
Witkowski Jacek, 1968, Łódź - 52 km
Zagłoba Agnieszka, 1979, Sieradz, Rajsport Active - 52 km
9. Grzegorczyk Bartosz, 1977, Pabianice, Długa Ścieżka - 50 km
Kostrowicki Jakub, 1981, Piła - 50 km
Kowalczykowka Agnieszka, 1978, Łódź, RYSIOTEAM - 50 km
Lisowski Patryk, 1991, Sieradz, Rajsport Active - 50 km
Moreira de Oliveira Magdalena, 1983, Radomsko, Aktywni Kamieńsk - 50 km
Pazdej Piotr, 1976, Pabianice, Ultramaraton Leśna Doba - 50 km
Przybyła Adam, 1976, Łódź, Wolfmoto team - 50 km
10. Ubych Marcin, 1977, Łódź - 48 km
11. Balcerak-Kolasa Joanna, 1974, Łódź, EPOKA NORDICA ŁÓDŹ - 42 km
Błoch Beata, 1967, Łódź - 42 km
Janczyk Małgorzata, 1982, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 42 km
Słotwiński Damian, 1974, Uników - 42 km
Smarzek Cezary, 1971, Łask, KR Jastrzębie Łaskie - 42 km
Stefański Stanisław, 1969, Zgierz - 42 km
12. Gurazda Kamil, 1983, Pabianice - 40 km
Waliński Paweł, 1981, Ostrów Wielkopolski, Night Runners Ostrów Wielkopolski - 40 km
13. Weinberg Kamil, 1972, Łódź, Biegampolodzi.pl/biegiem po piwo - 34 km
14. Kierniakiewicz Krzysztof, 1983, Sieradz - 32 km
Majtczak Mariusz, 1975, Szadek, SZADKOBIEGACZE - 32 km
Świerczyńska Sylwia, 1982, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 32 km
Świerczyński Krzysiek, 1981, Zduńska Wola - 32 km
15. Hendrykowski Krzysztof, 1963, Bełchatów - 30 km
Kaźmierczak Magdalena, 1978, Kalisz, Supermaraton Kalisz - 30 km
Krajda Mateusz, 1992, Zelów, Bieging Team Zelów - 30 km
Mikołajczyk Marcin, 1986, Łódź - 30 km
Sierpiński Michał, 1984, Pabianice - 30 km
Ubych Aneta, 1976, Łódź - 30 km
Wągrowski Piotr, 1990, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 30 km
16. Mikołajczyk Maciej, 1989, Sieradz, Rajsport Active - 26 km
Pipia Piotr, 1991, Sieradz - 26 km
Pipia Tomasz, 1970, Sieradz - 26 km
17. Bakalarz Aleksandra, 1961, Łódź, Epoka Norica Łódź - 24 km
Domagalski Paweł, 1977, Łask - 24 km
Graś Damian, 1981, Sieradz - 24 km
Jastrzębski Jacek, 1983, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 24 km
Mazurkiewicz Jadwiga, 1953, Łódź, RS Łódź - 24 km
Podgórski Michał, 1973, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 24 km
Rybacki Dariusz, 1977, Sieradz - 24 km
18. Adrian Piotr, 1955, Sieradz - 22 km
Angulski Zbigniew, 1969, Warta, Zbiegli z Warty - 22 km
Imiński Cezary, 1968, Zgierz, Parkrun Łódź - 22 km
Jeziorna Katarzyna, 1986, Sieradz - 22 km
Jeziorny Maciej, 1982, Sieradz - 22 km
Kałuża Radosław, 1988, Łódź, Warach Rowery - 22 km
Kłos Tomasz, Sieradz - 22 km
Krysik Krzysztof, 1921, Mińsk Mazowiecki, Inspektorat Uzbrojenia - 22 km
Owczarek Tomasz, 1976, Sieradz, RajSport Active - 22 km
Perdek Robert, 1980, Sieradz - 22 km
Perzyna Marcin, 1977, Sieradz - 22 km
Piekarczyk Wojciech, 1953, Sieradz - 22 km
Puławski Rafał, 1990, Sieradz - 22 km
Putyński Andrzej, 1963, Sieradz - 22 km
Rychliński Artur, 1980, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 22 km
Siemiński Sławomir, 1978, Sieradz - 22 km
Złomańczuk Adam, 1974, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 22 km
19. Badziak-Pisula Bogusława, 1985, Sadów - 20 km
Barton Maria, 1968, Sieradz - 20 km
Dulas Tomasz, 1974, Sieradz, INTER SIERADZ-WOŹNIKI - 20 km
Gabrysiak Marcin, 1977, Sieradz, Raj sport activ - 20 km
Hesse Zbigniew, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 20 km
Jakubowska Justyna, 1993, Sieradz - 20 km
Kaczmarek Paweł, 1968, Sieradz - 20 km
Kicińska Sylwia, 1978, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 20 km
Kryściak Marcin, 1982, Ostrów - 20 km
Kubiak Maciej, 1973, Ostrów Wlkp, KS Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski - 20 km
Majczak Paweł, 1972, Sieradz - 20 km
Mroczkowski Janusz, Łódź, 1951, Epoka Nordika Łódź - 20 km
Orczykowski Wojciech, 1988, Bełchatów - 20 km
Perliński Jurek, 1986, Zelów, Bieging Team Zelów - 20 km
Pietrucha Grzegorz, 1965, Sieradz - 20 km
Półgarbia Marta, Zduńska Wola - 20 km
Przesmycki Karol, 1987, Wrocław - 20 km
Sosnowska Patrycja, 1993, Duszniki - 20 km
Sosnowski Rafał, 1994, Duszniki - 20 km
Szyktanc Linka, 1983, Pabianice, TEAM-S.C - 20 km
Szymański Dariusz, 1966, Sieradz, DAWEX-SIERADZ - 20 km
Witkowski Robert, 1970, Sieradz - 20 km
Wojtysiak Marcin, 1975, Warta, ZBIEGLI Z WARTY - 20 km
20. Dróżdż Paweł, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 18 km
Matusiak Konrad, 1990, Sieradz - 18 km
21. Ciesielski Sebastian, 1991, Charłupia Mała - 16 km
Halisz Tomasz, 1990, Zelów, Bieging Team Zelów - 16 km
Kowalczyk Magdalena, 1976, Warszawa - 16 km
Rychlińska Małgorzata, 1980, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 16 km
Sekieta Marek, 1968, Pabianice - 16 km
Szałwińska Ewa, 1966, Bełchatów, KB Spartakus Bełchatów - 16 km
Tusz Agnieszka, 1987, Sieradz - 16 km
Urbański Mirosław, 1969, Sieradz - 16 km
Wąsicki Artur, 1963, Dobroń - 16 km
Wąsicki Michał - 16 km
Witkowska Patrycja, 1995, Sieradz - 16 km
22. Chlebicz Paweł, 1969, Sieradz - 14 km
Jakubowska Agata, 1988, Sieradz - 14 km
Jarmakowska Magdalena, 1977, Pabianice, Ultramaraton Leśna Doba - 14 km
Kociołek Łukasz, 1985, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 14 km
Kołeczek Maciej, 1982, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 14 km
Koszacka Agata, 1991, Łask - 14 km
Mann Mariusz, 1986, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola
Przesmycki Damian, 1985, Sieradz - 14 km
Wójcik Grzegorz, 1973, Łódź, Bieging Team Zelów - 14 km
23. Badowski Krzysztof, 1969, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Bartnicki Jędrzej, 1994, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Błasiak Martyna, 1994, Sieradz, Grupa Sieradz - 12 km
Błaszczyk Krystian, 1988, Łódź - 12 km
Błaszczyk Rafał, 1969, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Bobrycka Mariola, 1968, Łask - 12 km
Bułeczka Paweł, 1984, Zduńska Wola, Rajsport Active - 12 km
Bzowy Piotr, 1976, Sieradz - 12 km
Chaładaj Sławomir, 1969, Sieradz - 12 km
Ciach Grzegorz, 1960, Sieradz - 12 km
Ciepłucha Artur, 1974, Tumidaj, Sieradzbiega.pl - 12 km
Ciołek Mateusz, 1993, Sieradz - 12 km
Ciołek Wojciech, 1966, Sieradz - 12 km
Dziedzic Grzegorz, 1968, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Fagasiewicz Małgorzata, 1990, Sieradz - 12 km
Florczak Wiesław, 1952, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Gabrysiak Beata, 1971, Łask - 12 km
Gądek Marzena, 1977, Łowicz, Starzyńskiego Biega Łowicz - 12 km
Gąsiorowska Anita, 1967, Łódź - 12 km
Głowiński Damian, 1988, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Gruszal Andrzej - 12 km
Grzanka Błażej, 1999, Przedłęcze - 12 km
Grzesiak Grzegorz, 1986, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Grzesiak Łukasz, 1983, Sieradz - 12 km
Gurazda Halina, 1958, Pabianice - 12 km
Jabłecka Wera - 12 km
Jakubowska Magdalena, 1989, Sieradz - 12 km
Jędrzejak Ewelina, 1977, Sieradz, Bezpartyjna :) - 12 km
Kaczmarek Magdalena, 1986, Strońska, BBL Zduńska Wola - 12 km
Kaczmarek Mariusz, 1996, Sieradz - 12 km
Kaczmarek Piotr, 1989, Sieradz - 12 km
Kałuża Edyta, 1988, Bełchatów - 12 km
Kazimirow Aleksandr, 1982, Kalisz - 12 km
Kiedrowski Sylwester, 1976, Zduńska Wola - 12 km
Kłys Sebastian, 1976, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Kolasińka Katarzyna, 1978, Łask - 12 km
Koniak Klaudia, 1991, Wieluń - 12 km
Kowalczyk Bartosz, 1992, Łódź - 12 km
Krawczyk Andrzej - 12 km
Krejner Dominik, 1994, Sieradz - 12 km
Kuras-Smolnik Magdalena, 1979, Chojne, Sieradzbiega.pl - 12 km
Laskowska Angelika, 1991, Złoczew - 12 km
Laszczyk Paweł, 1971, Sieradz, Rureson Runner - 12 km
Latus Joanna, 1993, Widawa - 12 km
Latus Kamila, 1986, Widawa, Sieradzbiega.pl - 12 km
Lider Małgorzata, 1970, Łask - 12 km
Malinowska Justyna, 1982, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Mann Monika, 1986, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Maślak Marcin, 1976, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Nowak Roman, 1980, Sieradz, Scanfil - 12 km
Olejniczak Krzysztof, 1991, Rossoszyca, Sieradzbiega.pl - 12 km
Oset Piotr, 1963, Sieradz - 12 km
Osiewała Paweł, 1966, Sieradz - 12 km
Osmulska Oliwia, 1992, Sieradz - 12 km
Ostojska Katarzyna, 1993, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Owczarek Katarzyna, 1991, Brąszewice - 12 km
Pabich Marta - 12 km
Pabiniak Andrzej, 1975, Złoczew - 12 km
Pabiniak Aneta, 1976, Złoczew, PG. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie - 12 km
Piasecka Paulina, 1988, Sieradz - 12 km
Pietrzak Paulina, 1981, Piotrków Trybunalski - 12 km
Pilecka Marzena, 1974, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Piotrowski Tomasz, 1985, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Proce Małgorzata, 1984, Sieradz - 12 km
Proszewska Edyta, 1978, Sieradz - 12 km
Proszewski Jakub, Sieradz - 12 km
Proszewski Marek, 1976, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Przybył Marek, 1976, Sieradz - 12 km
Puławska Karina, 1993, Sieradz - 12 km
Puławski Konrad, 1991, Sieradz - 12 km
Raducki Kamil, 1991, Gaszyn - 12 km
Siess Jarosław, 1961, Łódź, UKS Azymut Pabianice - 12 km
Sikora Brygida, 1964, Czarnowąsy - 12 km
Snowarski Witold, 1974, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Szaflik Mariusz, 1972, Łask - 12 km
Ścibiorek Arkadiusz, 1984, Łódź - 12 km
Świątek Dariusz - 12 km
Świniarski Emilian, 1984, Sieradz - 12 km
Tabaka Zbigniew, 1981, Goszczanów, Sieradzbiega.pl - 12 km
Terka Michał, 1985, Sieradz, AKRET - 12 km
Tust Kamil, 1988, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Walczak Sylwia, 1991, Błaszki - 12 km
Walesiak-Klimczak Iwona, 1963, Sieradz - 12 km
Wawrzyniak Przemek, 1981, Sieradz, Rajsport Active Team - 12 km
Wdowiak Maciej, 1998, Sieradz - 12 km
Wieła Maruisz, 1985, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Wierucka Małgorzata - 12 km
Wierucki Jakub, 1996, Gruszczyce, Grupa Sieradz - 12 km
Wiśniewska Anna, 1988, Sieradz - 12 km
Witczak Aleksander, 1995, Sieradz - 12 km
Zalewska Anna, 1978, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Żórawski Kacper, 1997, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km


-------------------------------------------------------------------------------


Oficjalne wyniki II Sieradzkiego Crossu Towarzyskiego, Sieradz 8 maja 2016 r.

Open kobiety

1. Milena Grabska-Grzegorczyk - 66 km
2. Agnieszka Zagłoba - 50 km
3. Aneta Dawiduk - 48 km
4. Aneta Pabiniak - 42 km
5. Magdalena Kuras-Smolnik 42 km
6. Beata Błoch 42 km

Open mężczyźni

1. Bartosz Grzegorczyk - 66 km
2. Michał Kowalczykowski - 66 km
3. Paweł Bułeczka - 64 km
4. Marcin Walczuk - 60 km
5. Cezary Smarzek - 58 km
6. Przemysław Stupnowicz - 58 km

Najlepsza biegaczka Ziemi Sieradzkiej

1. Agnieszka Zagłoba - 50 km
2. Aneta Dawiduk - 48 km
3. Aneta Pabiniak - 42 km

Najlepszy biegacz Ziemi Sieradzkiej

1. Marcin Walczuk - 60 km
2. Artur Miłek - 54 km
3. Adrian Kubicki - 52 km


Klasyfikacja ogólna (uwzględniająca uczestników, którzy ukończyli co najmniej 10 km)


1. Grabska-Grzegorczyk Milena - 66 km
Grzegorczyk Bartłomiej - 66 km
Kowalczykowski Michał - 66 km

2. Bułeczka Paweł - 64 km

3. Walczuk Marcin - 60 km

4. Smarzek Cezary - 58 km
Stupnowicz Przemysław - 58 km

5. Miłek Artur - 54 km

6. Kubicki Adrian - 52 km
Szarf Paweł - 52 km

7. Zagłoba Agnieszka - 50 km

8. Czubak Dariusz - 48 km
Dawiduk Aneta - 48 km

9. Ubych Marcin - 46 km

10. Fijałkowski Mateusz - 44 km
Nowak Roman - 44 km
Pipia Tomasz - 44 km

11. Kurzajczyk Mariusz - 42,195 km
Pabiniak Andrzej - 42,195 km
Słotwiński Damian - 42,195 km
Stefański Stanisław - 42,195 km

12. Błoch Beata 42 km
Kuras-Smolnik Magdalena 42 km
Pabiniak Aneta - 42 km

13. Laszczak Stanisław - 38 km
Waliński Paweł - 38 km

14. Łaski Krzysztof - 36 km

15. Adamkiewicz Michał - 32 km

16. Angulski Zbigniew- 30 km
Gabrysiak Marcin - 30 km
Hadrian Roman- 30 km
Lewandowski Krzysztof- 30 km
Lisowski Patryk - 30 km
Piniarski Maciej- 30 km
Pipia Piotr- 30 km
Przesmycki Karol- 30 km
Tabaka Zbigniew- 30 km
Witczak Aleksandra- 30 km

17. Danielewski Piotr- 28 km
Kowalczyk Władysław- 28 km
Piekarczyk Wojciech- 28 km
Stupnowicz Joanna- 28 km
Ziętek Bartłomiej- 28 km

18. Bobrycka Mariola - 26 km
Gil Józef- 26 km
Kałuża Radosław - 26 km
Lauer Jarosław- 26 km
Nejman Mateusz- 26 km
Podgrodzki Grzegorz- 26 km
Ruta Maciej- 26 km
Wąsicki Artur- 26 km
Wierucki Jakub- 26 km
Wojtysiak Marcin- 26 km

19. Krejner Dominik - 24 km
Olejniczak Krzysztof - 24 km
Złomańczuk Adam - 24 km

20. Domagalski Paweł - 22 km
Gościmska Żaneta - 22 km
Kamiński Sebastian - 22 km
Kłos Tomasz - 22 km
Kolasińska Katarzyna - 22 km
Mizerski Konrad - 22 km
Pietrucha Grzegorz - 22 km
Skąpski Karol - 22 km
Sosnowka Patrycja - 22 km
Ubych Aneta - 22 km

21. Grabiasz Radosław - 20 km
Hesse Zbigniew - 20 km
Jasiewicz Tomasz - 20 km
Kapuścik Beata - 20 km
Kiedrowski Sylwester - 20 km
Kornacka Marlena - 20 km
Malinowska Justyna - 20 km
Paszkowska Patrycja - 20 km
Sosnowski Rafał - 20 km
Światowa Małgorzata - 20 km
Wągrowski Piotr - 20 km
Wiśniewska Dorota - 20 km

22. Bartnicki Jędrzej - 18 km
Dulas Tomasz - 18 km
Frankowska Anna - 18 km
Kołeczek Maciej - 18 km
Woźniak Robert - 18 km

23. Baranowski Mateusz - 16 km
Błaszczyk Rafał - 16 km
Ciołek Tomasz - 16 km
Jakubowska Agata - 16 km
Marczak Bartłomiej - 16 km
Sierpiński Michał - 16 km
Wróblewski Piotr - 16 km

24. Adrian Piotr - 14 km
Bartosik Krzysztof - 14 km
Chaładaj Sławomir - 14 km
Filipczak Konrad - 14 km
Gnsysińki Jacek - 14 km
Górzny Kamil - 14 km
Kaczmarek Marta - 14 km
Kaczmarek Paweł - 14 km
Kędzierski Przemysław - 14 km
Kubacki Maciej - 14 km
Mann Mariusz - 14 km
Mikorenda Piotr - 14 km
Okoński Wojciech - 14 km
Pisula Bogusława - 14 km
Szymański Dariusz - 14 km
Tusz Agnieszka - 14 km
Zagłoba Igor - 14 km
Żórawski Kacper - 14 km

25. Barton Maria - 12 km
Buda Jarosław - 12 km
Drzazga Tomasz - 12 km
Grzesiak Łukasz - 12 km
Halisz Tomasz - 12 km
Krejner Karolina - 12 km
Kryściak Marcin - 12 km
Kubacka Danuta - 12 km
Mikoredna Małgorzata - 12 km
Mroczkowski Janusz - 12 km
Przybył Marek - 12 km
Snowarski Witold - 12 km
Suchański Marcin - 12 km
Terka Michał - 12 km
Ubych Ewelina - 12 km
26. Antosik Jakub - 10 km

Badowski Krzysztof - 10 km
Badowski Patryk - 10 km
Błasiak Martyna - 10 km
Błasiak Tomasz - 10 km
Boruch Artur - 10 km
Chlebicz Piotr - 10 km
Chrzanowska Magdalena - 10 km
Ciepłucha Artur - 10 km
Cłapa Emilia - 10 km
Dziedzic Grzegorz - 10 km
Filipczak Karolina - 10 km
Florczak Wiesław - 10 km
Gabara Piotr - 10 km
Gościmski Piotr - 10 km
Gozdalik Małgorzata - 10 km
Jabłecka Weronika - 10 km
Jakubowska Magdalena - 10 km
Jasianek Zbigniew - 10 km
Kaczmarek Mariusz - 10 km
Kania Ewelina - 10 km
Kędzierska Joanna - 10 km
Kędzierski Jarosław - 10 km
Kicińska Sylwia - 10 km
Kłys Sebastian - 10 km
Kopka Marcin - 10 km
Kopka Renata - 10 km
Kowalczyk Bartosz - 10 km
Kozak Mateusz - 10 km
Krawczyk Andrzej - 10 km
Krzymianowski Paweł - 10 km
Kucharski Piotr - 10 km
Laszczyk Paweł - 10 km
Mann Monika - 10 km
Maślak Marcin - 10 km
Matusiak Paweł - 10 km
Molski Witold - 10 km
Obałka Szymon - 10 km
Okońska Maria - 10 km
Olejniczak Barbara - 10 km
Osmulska Oliwia - 10 km
Pelian Mariusz - 10 km
Perzyna Marcin - 10 km
Pisula Tomasz - 10 km
Proce Małgorzata - 10 km
Proszewska Edyta - 10 km
Proszewski Marek - 10 km
Pytel Mateusz - 10 km
Rybacki Dariusz - 10 km
Sieczkowski Michał - 10 km
Sikora Brygida - 10 km
Sochacka Agata - 10 km
Spętany Przemysław - 10 km
Ściborek Dariusz - 10 km
Tasarz-Spętana Aleksandra - 10 km
Wdowiak Maciej - 10 km
Wieła Mariusz - 10 km
Wilk Sławomir - 10 km
Witkowska Monika - 10 km
Włochacz Piotr - 10 km
Zalewska Anna - 10 km





©2020 Sieradzbiega