Organizator
Stowarzyszenie Grupa Biegowa "Sieradz Biega"
Patronat
Prezydent Miasta Sieradza Paweł Osiewiała
AKTUALNOŚCI
GALERIA
WYNIKI
REGULAMIN
TRASA
PARTNERZY
KONTAKT
ZAPISY
LISTA STARTOWA
Wyniki Sieradzkiego Crossu Towarzyskiego 2017
Oficjalne wyniki IIII Sieradzkiego Crossu Towarzyskiego:
Kategoria kobiety open
1. Milena Grabska-Grzegorczyk - 68 km
2. Aneta Dawiduk - 58 km
3. Monika Radziszewska - 52 km
4. Agnieszka Zagłoba - 52 km
5. Magdalena de Oliveira - 50 km
6. Agnieszka Kowalczykowska - 50 km
Kategoria mężczyzn open
1. Wojciech Majcher - 68 km
2. Adam Borowski - 68 km
3. Michał Kowalczykowski - 66 km
4. Michał Karwowski - 66 km
5. Paweł Nowak - 64 km
6. Adrian Kubicki - 62 km
Kategoria "Biegaczka Ziemi Sieradzkiej"
1. Aneta Dawiduk - 58 km
2. Monika Radziszewska - 52 km
3. Agnieszka Zagłoba - 52 km
Kategoria "Biegacz Ziemi Sieradzkiej"
1. Adrian Kubicki - 62 km
2. Marcin Walczuk - 58 km
3. Artur Miłek - 54 km
Klasyfikacja generalna
1. Majcher Wojciech, 1983, Tomaszów Maz. VACO - 68 km (rekord trasy)
Borowski Adam, 1978, Inowrocław, ACTIVEXTREME - 68 km (rekord trasy)
Grabska-Grzegorczyk Milena, 1978, Pabianice, Długa Ścieżka/UKS Azymut Pabianice - 68 km (rekord trasy)
2. Kowalczykowski Michał, 1973, Łódź, RYSIOTEAM - 66 km
Karwowski Michał, 1981, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 66 km
3. Nowak Paweł, 1959, Kalisz, Supermaraton Kalisz, 64 km
4. Kubicki Adrian, 1991, Sieradz, Rajsport Active - 62 km
5. Stupnowicz Przemysław, 1995, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 60 km
Kłos Łukasz, 1983, Łódź - 60 km
Frontczak Marek, 1952, Kalisz, Supermaraton Kalisz - 60 km
6. Walczuk Marcin, 1976, Brzeźnio, Sieradzbiega.pl - 58 km
Dawiduk Aneta, 1974, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 58 km
7. Łaski Krzysztof, 1964, Łódź, Biegiem po Piwo - 54 km
Miłek Artur, 1975, Sieradz - 54 km
Skubisz Michał, 1982, Zgierz - 54 km
Wojtaszek Sławomir, 1977, Smardzewice - 54 km
8. Kolasa Wojciech, 1974, Łódź, EPOKA NORDICA ŁÓDŹ - 52 km
Radziszewska Monika, 1972, Sieradz, Rajsport active - 52 km
Witkowski Jacek, 1968, Łódź - 52 km
Zagłoba Agnieszka, 1979, Sieradz, Rajsport Active - 52 km
9. Grzegorczyk Bartosz, 1977, Pabianice, Długa Ścieżka - 50 km
Kostrowicki Jakub, 1981, Piła - 50 km
Kowalczykowka Agnieszka, 1978, Łódź, RYSIOTEAM - 50 km
Lisowski Patryk, 1991, Sieradz, Rajsport Active - 50 km
Moreira de Oliveira Magdalena, 1983, Radomsko, Aktywni Kamieńsk - 50 km
Pazdej Piotr, 1976, Pabianice, Ultramaraton Leśna Doba - 50 km
Przybyła Adam, 1976, Łódź, Wolfmoto team - 50 km
10. Ubych Marcin, 1977, Łódź - 48 km
11. Balcerak-Kolasa Joanna, 1974, Łódź, EPOKA NORDICA ŁÓDŹ - 42 km
Błoch Beata, 1967, Łódź - 42 km
Janczyk Małgorzata, 1982, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 42 km
Słotwiński Damian, 1974, Uników - 42 km
Smarzek Cezary, 1971, Łask, KR Jastrzębie Łaskie - 42 km
Stefański Stanisław, 1969, Zgierz - 42 km
12. Gurazda Kamil, 1983, Pabianice - 40 km
Waliński Paweł, 1981, Ostrów Wielkopolski, Night Runners Ostrów Wielkopolski - 40 km
13. Weinberg Kamil, 1972, Łódź, Biegampolodzi.pl/biegiem po piwo - 34 km
14. Kierniakiewicz Krzysztof, 1983, Sieradz - 32 km
Majtczak Mariusz, 1975, Szadek, SZADKOBIEGACZE - 32 km
Świerczyńska Sylwia, 1982, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 32 km
Świerczyński Krzysiek, 1981, Zduńska Wola - 32 km
15. Hendrykowski Krzysztof, 1963, Bełchatów - 30 km
Kaźmierczak Magdalena, 1978, Kalisz, Supermaraton Kalisz - 30 km
Krajda Mateusz, 1992, Zelów, Bieging Team Zelów - 30 km
Mikołajczyk Marcin, 1986, Łódź - 30 km
Sierpiński Michał, 1984, Pabianice - 30 km
Ubych Aneta, 1976, Łódź - 30 km
Wągrowski Piotr, 1990, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 30 km
16. Mikołajczyk Maciej, 1989, Sieradz, Rajsport Active - 26 km
Pipia Piotr, 1991, Sieradz - 26 km
Pipia Tomasz, 1970, Sieradz - 26 km
17. Bakalarz Aleksandra, 1961, Łódź, Epoka Norica Łódź - 24 km
Domagalski Paweł, 1977, Łask - 24 km
Graś Damian, 1981, Sieradz - 24 km
Jastrzębski Jacek, 1983, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 24 km
Mazurkiewicz Jadwiga, 1953, Łódź, RS Łódź - 24 km
Podgórski Michał, 1973, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 24 km
Rybacki Dariusz, 1977, Sieradz - 24 km
18. Adrian Piotr, 1955, Sieradz - 22 km
Angulski Zbigniew, 1969, Warta, Zbiegli z Warty - 22 km
Imiński Cezary, 1968, Zgierz, Parkrun Łódź - 22 km
Jeziorna Katarzyna, 1986, Sieradz - 22 km
Jeziorny Maciej, 1982, Sieradz - 22 km
Kałuża Radosław, 1988, Łódź, Warach Rowery - 22 km
Kłos Tomasz, Sieradz - 22 km
Krysik Krzysztof, 1921, Mińsk Mazowiecki, Inspektorat Uzbrojenia - 22 km
Owczarek Tomasz, 1976, Sieradz, RajSport Active - 22 km
Perdek Robert, 1980, Sieradz - 22 km
Perzyna Marcin, 1977, Sieradz - 22 km
Piekarczyk Wojciech, 1953, Sieradz - 22 km
Puławski Rafał, 1990, Sieradz - 22 km
Putyński Andrzej, 1963, Sieradz - 22 km
Rychliński Artur, 1980, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 22 km
Siemiński Sławomir, 1978, Sieradz - 22 km
Złomańczuk Adam, 1974, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 22 km
19. Badziak-Pisula Bogusława, 1985, Sadów - 20 km
Barton Maria, 1968, Sieradz - 20 km
Dulas Tomasz, 1974, Sieradz, INTER SIERADZ-WOŹNIKI - 20 km
Gabrysiak Marcin, 1977, Sieradz, Raj sport activ - 20 km
Hesse Zbigniew, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 20 km
Jakubowska Justyna, 1993, Sieradz - 20 km
Kaczmarek Paweł, 1968, Sieradz - 20 km
Kicińska Sylwia, 1978, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 20 km
Kryściak Marcin, 1982, Ostrów - 20 km
Kubiak Maciej, 1973, Ostrów Wlkp, KS Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski - 20 km
Majczak Paweł, 1972, Sieradz - 20 km
Mroczkowski Janusz, Łódź, 1951, Epoka Nordika Łódź - 20 km
Orczykowski Wojciech, 1988, Bełchatów - 20 km
Perliński Jurek, 1986, Zelów, Bieging Team Zelów - 20 km
Pietrucha Grzegorz, 1965, Sieradz - 20 km
Półgarbia Marta, Zduńska Wola - 20 km
Przesmycki Karol, 1987, Wrocław - 20 km
Sosnowska Patrycja, 1993, Duszniki - 20 km
Sosnowski Rafał, 1994, Duszniki - 20 km
Szyktanc Linka, 1983, Pabianice, TEAM-S.C - 20 km
Szymański Dariusz, 1966, Sieradz, DAWEX-SIERADZ - 20 km
Witkowski Robert, 1970, Sieradz - 20 km
Wojtysiak Marcin, 1975, Warta, ZBIEGLI Z WARTY - 20 km
20. Dróżdż Paweł, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 18 km
Matusiak Konrad, 1990, Sieradz - 18 km
21. Ciesielski Sebastian, 1991, Charłupia Mała - 16 km
Halisz Tomasz, 1990, Zelów, Bieging Team Zelów - 16 km
Kowalczyk Magdalena, 1976, Warszawa - 16 km
Rychlińska Małgorzata, 1980, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 16 km
Sekieta Marek, 1968, Pabianice - 16 km
Szałwińska Ewa, 1966, Bełchatów, KB Spartakus Bełchatów - 16 km
Tusz Agnieszka, 1987, Sieradz - 16 km
Urbański Mirosław, 1969, Sieradz - 16 km
Wąsicki Artur, 1963, Dobroń - 16 km
Wąsicki Michał - 16 km
Witkowska Patrycja, 1995, Sieradz - 16 km
22. Chlebicz Paweł, 1969, Sieradz - 14 km
Jakubowska Agata, 1988, Sieradz - 14 km
Jarmakowska Magdalena, 1977, Pabianice, Ultramaraton Leśna Doba - 14 km
Kociołek Łukasz, 1985, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 14 km
Kołeczek Maciej, 1982, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 14 km
Koszacka Agata, 1991, Łask - 14 km
Mann Mariusz, 1986, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola
Przesmycki Damian, 1985, Sieradz - 14 km
Wójcik Grzegorz, 1973, Łódź, Bieging Team Zelów - 14 km
23. Badowski Krzysztof, 1969, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Bartnicki Jędrzej, 1994, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Błasiak Martyna, 1994, Sieradz, Grupa Sieradz - 12 km
Błaszczyk Krystian, 1988, Łódź - 12 km
Błaszczyk Rafał, 1969, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Bobrycka Mariola, 1968, Łask - 12 km
Bułeczka Paweł, 1984, Zduńska Wola, Rajsport Active - 12 km
Bzowy Piotr, 1976, Sieradz - 12 km
Chaładaj Sławomir, 1969, Sieradz - 12 km
Ciach Grzegorz, 1960, Sieradz - 12 km
Ciepłucha Artur, 1974, Tumidaj, Sieradzbiega.pl - 12 km
Ciołek Mateusz, 1993, Sieradz - 12 km
Ciołek Wojciech, 1966, Sieradz - 12 km
Dziedzic Grzegorz, 1968, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Fagasiewicz Małgorzata, 1990, Sieradz - 12 km
Florczak Wiesław, 1952, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Gabrysiak Beata, 1971, Łask - 12 km
Gądek Marzena, 1977, Łowicz, Starzyńskiego Biega Łowicz - 12 km
Gąsiorowska Anita, 1967, Łódź - 12 km
Głowiński Damian, 1988, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Gruszal Andrzej - 12 km
Grzanka Błażej, 1999, Przedłęcze - 12 km
Grzesiak Grzegorz, 1986, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Grzesiak Łukasz, 1983, Sieradz - 12 km
Gurazda Halina, 1958, Pabianice - 12 km
Jabłecka Wera - 12 km
Jakubowska Magdalena, 1989, Sieradz - 12 km
Jędrzejak Ewelina, 1977, Sieradz, Bezpartyjna :) - 12 km
Kaczmarek Magdalena, 1986, Strońska, BBL Zduńska Wola - 12 km
Kaczmarek Mariusz, 1996, Sieradz - 12 km
Kaczmarek Piotr, 1989, Sieradz - 12 km
Kałuża Edyta, 1988, Bełchatów - 12 km
Kazimirow Aleksandr, 1982, Kalisz - 12 km
Kiedrowski Sylwester, 1976, Zduńska Wola - 12 km
Kłys Sebastian, 1976, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Kolasińka Katarzyna, 1978, Łask - 12 km
Koniak Klaudia, 1991, Wieluń - 12 km
Kowalczyk Bartosz, 1992, Łódź - 12 km
Krawczyk Andrzej - 12 km
Krejner Dominik, 1994, Sieradz - 12 km
Kuras-Smolnik Magdalena, 1979, Chojne, Sieradzbiega.pl - 12 km
Laskowska Angelika, 1991, Złoczew - 12 km
Laszczyk Paweł, 1971, Sieradz, Rureson Runner - 12 km
Latus Joanna, 1993, Widawa - 12 km
Latus Kamila, 1986, Widawa, Sieradzbiega.pl - 12 km
Lider Małgorzata, 1970, Łask - 12 km
Malinowska Justyna, 1982, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Mann Monika, 1986, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Maślak Marcin, 1976, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Nowak Roman, 1980, Sieradz, Scanfil - 12 km
Olejniczak Krzysztof, 1991, Rossoszyca, Sieradzbiega.pl - 12 km
Oset Piotr, 1963, Sieradz - 12 km
Osiewała Paweł, 1966, Sieradz - 12 km
Osmulska Oliwia, 1992, Sieradz - 12 km
Ostojska Katarzyna, 1993, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Owczarek Katarzyna, 1991, Brąszewice - 12 km
Pabich Marta - 12 km
Pabiniak Andrzej, 1975, Złoczew - 12 km
Pabiniak Aneta, 1976, Złoczew, PG. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie - 12 km
Piasecka Paulina, 1988, Sieradz - 12 km
Pietrzak Paulina, 1981, Piotrków Trybunalski - 12 km
Pilecka Marzena, 1974, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Piotrowski Tomasz, 1985, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Proce Małgorzata, 1984, Sieradz - 12 km
Proszewska Edyta, 1978, Sieradz - 12 km
Proszewski Jakub, Sieradz - 12 km
Proszewski Marek, 1976, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Przybył Marek, 1976, Sieradz - 12 km
Puławska Karina, 1993, Sieradz - 12 km
Puławski Konrad, 1991, Sieradz - 12 km
Raducki Kamil, 1991, Gaszyn - 12 km
Siess Jarosław, 1961, Łódź, UKS Azymut Pabianice - 12 km
Sikora Brygida, 1964, Czarnowąsy - 12 km
Snowarski Witold, 1974, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Szaflik Mariusz, 1972, Łask - 12 km
Ścibiorek Arkadiusz, 1984, Łódź - 12 km
Świątek Dariusz - 12 km
Świniarski Emilian, 1984, Sieradz - 12 km
Tabaka Zbigniew, 1981, Goszczanów, Sieradzbiega.pl - 12 km
Terka Michał, 1985, Sieradz, AKRET - 12 km
Tust Kamil, 1988, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Walczak Sylwia, 1991, Błaszki - 12 km
Walesiak-Klimczak Iwona, 1963, Sieradz - 12 km
Wawrzyniak Przemek, 1981, Sieradz, Rajsport Active Team - 12 km
Wdowiak Maciej, 1998, Sieradz - 12 km
Wieła Maruisz, 1985, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Wierucka Małgorzata - 12 km
Wierucki Jakub, 1996, Gruszczyce, Grupa Sieradz - 12 km
Wiśniewska Anna, 1988, Sieradz - 12 km
Witczak Aleksander, 1995, Sieradz - 12 km
Zalewska Anna, 1978, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Żórawski Kacper, 1997, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km





©2018 Sieradzbiega