Organizator
Stowarzyszenie Grupa Biegowa "Sieradz Biega"
Patronat
Prezydent Miasta Sieradza Paweł Osiewiała
AKTUALNOŚCI
GALERIA
WYNIKI
REGULAMIN
TRASA
PARTNERZY
KONTAKT
Aktualności z roku 2017 2016 2015
Oficjalne wyniki III Sieradzkiego Crossu Towarzyskiego
25 maja 2017 r.

Kategoria kobiety open
1. Milena Grabska-Grzegorczyk - 68 km
2. Aneta Dawiduk - 58 km
3. Monika Radziszewska - 52 km
4. Agnieszka Zagłoba - 52 km
5. Magdalena de Oliveira - 50 km
6. Agnieszka Kowalczykowska - 50 km

Kategoria mężczyzn open
1. Wojciech Majcher - 68 km
2. Adam Borowski - 68 km
3. Michał Kowalczykowski - 66 km
4. Michał Karwowski - 66 km
5. Paweł Nowak - 64 km
6. Adrian Kubicki - 62 km

Kategoria "Biegaczka Ziemi Sieradzkiej"
1. Aneta Dawiduk - 58 km
2. Monika Radziszewska - 52 km
3. Agnieszka Zagłoba - 52 km

Kategoria "Biegacz Ziemi Sieradzkiej"
1. Adrian Kubicki - 62 km
2. Marcin Walczuk - 58 km
3. Artur Miłek - 54 km

Klasyfikacja generalna
1. Majcher Wojciech, 1983, Tomaszów Maz. VACO - 68 km (rekord trasy)
Borowski Adam, 1978, Inowrocław, ACTIVEXTREME - 68 km (rekord trasy)
Grabska-Grzegorczyk Milena, 1978, Pabianice, Długa Ścieżka/UKS Azymut Pabianice - 68 km (rekord trasy)
2. Kowalczykowski Michał, 1973, Łódź, RYSIOTEAM - 66 km
Karwowski Michał, 1981, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 66 km
3. Nowak Paweł, 1959, Kalisz, Supermaraton Kalisz, 64 km
4. Kubicki Adrian, 1991, Sieradz, Rajsport Active - 62 km
5. Stupnowicz Przemysław, 1995, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 60 km
Kłos Łukasz, 1983, Łódź - 60 km
Frontczak Marek, 1952, Kalisz, Supermaraton Kalisz - 60 km
6. Walczuk Marcin, 1976, Brzeźnio, Sieradzbiega.pl - 58 km
Dawiduk Aneta, 1974, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 58 km
7. Łaski Krzysztof, 1964, Łódź, Biegiem po Piwo - 54 km
Miłek Artur, 1975, Sieradz - 54 km
Skubisz Michał, 1982, Zgierz - 54 km
Wojtaszek Sławomir, 1977, Smardzewice - 54 km
8. Kolasa Wojciech, 1974, Łódź, EPOKA NORDICA ŁÓDŹ - 52 km
Radziszewska Monika, 1972, Sieradz, Rajsport active - 52 km
Witkowski Jacek, 1968, Łódź - 52 km
Zagłoba Agnieszka, 1979, Sieradz, Rajsport Active - 52 km
9. Grzegorczyk Bartosz, 1977, Pabianice, Długa Ścieżka - 50 km
Kostrowicki Jakub, 1981, Piła, 100 Batalion Łączności - 50 km
Kowalczykowka Agnieszka, 1978, Łódź, RYSIOTEAM - 50 km
Lisowski Patryk, 1991, Sieradz, Rajsport Active - 50 km
Moreira de Oliveira Magdalena, 1983, Radomsko, Aktywni Kamieńsk - 50 km
Pazdej Piotr, 1976, Pabianice, Ultramaraton Leśna Doba - 50 km
Przybyła Adam, 1976, Łódź, Wolfmoto team - 50 km
10. Ubych Marcin, 1977, Łódź - 48 km
11. Balcerak-Kolasa Joanna, 1974, Łódź, EPOKA NORDICA ŁÓDŹ - 42 km
Błoch Beata, 1967, Łódź - 42 km
Janczyk Małgorzata, 1982, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 42 km
Słotwiński Damian, 1974, Uników - 42 km
Smarzek Cezary, 1971, Łask, KR Jastrzębie Łaskie - 42 km
Stefański Stanisław, 1969, Zgierz - 42 km
12. Gurazda Kamil, 1983, Pabianice - 40 km
Waliński Paweł, 1981, Ostrów Wielkopolski, Night Runners Ostrów Wielkopolski - 40 km
13. Weinberg Kamil, 1972, Łódź, Biegampolodzi.pl/biegiem po piwo - 34 km
14. Kierniakiewicz Krzysztof, 1983, Sieradz - 32 km
Majtczak Mariusz, 1975, Szadek, SZADKOBIEGACZE - 32 km
Świerczyńska Sylwia, 1982, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 32 km
Świerczyński Krzysiek, 1981, Zduńska Wola - 32 km
15. Hendrykowski Krzysztof, 1963, Bełchatów - 30 km
Kaźmierczak Magdalena, 1978, Kalisz, Supermaraton Kalisz - 30 km
Krajda Mateusz, 1992, Zelów, Bieging Team Zelów - 30 km
Mikołajczyk Marcin, 1986, Łódź - 30 km
Sierpiński Michał, 1984, Pabianice - 30 km
Ubych Aneta, 1976, Łódź - 30 km
Wągrowski Piotr, 1990, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 30 km
16. Mikołajczyk Maciej, 1989, Sieradz, Rajsport Active - 26 km
Pipia Piotr, 1991, Sieradz - 26 km
Pipia Tomasz, 1970, Sieradz - 26 km
17. Bakalarz Aleksandra, 1961, Łódź, Epoka Norica Łódź - 24 km
Domagalski Paweł, 1977, Łask - 24 km
Graś Damian, 1981, Sieradz - 24 km
Jastrzębski Jacek, 1983, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 24 km
Mazurkiewicz Jadwiga, 1953, Łódź, RS Łódź - 24 km
Podgórski Michał, 1973, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 24 km
Rybacki Dariusz, 1977, Sieradz - 24 km
18. Adrian Piotr, 1955, Sieradz - 22 km
Angulski Zbigniew, 1969, Warta, Zbiegli z Warty - 22 km
Imiński Cezary, 1968, Zgierz, Parkrun Łódź - 22 km
Jeziorna Katarzyna, 1986, Sieradz - 22 km
Jeziorny Maciej, 1982, Sieradz - 22 km
Kałuża Radosław, 1988, Łódź, Warach Rowery - 22 km
Kłos Tomasz, Sieradz - 22 km
Krysik Krzysztof, 1921, Mińsk Mazowiecki, Inspektorat Uzbrojenia - 22 km
Owczarek Tomasz, 1976, Sieradz, RajSport Active - 22 km
Perdek Robert, 1980, Sieradz - 22 km
Perzyna Marcin, 1977, Sieradz - 22 km
Piekarczyk Wojciech, 1953, Sieradz - 22 km
Puławski Rafał, 1990, Sieradz - 22 km
Putyński Andrzej, 1963, Sieradz - 22 km
Rychliński Artur, 1980, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 22 km
Siemiński Sławomir, 1978, Sieradz - 22 km
Złomańczuk Adam, 1974, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 22 km
19. Badziak-Pisula Bogusława, 1985, Sadów - 20 km
Barton Maria, 1968, Sieradz - 20 km
Dulas Tomasz, 1974, Sieradz, INTER SIERADZ-WOŹNIKI - 20 km
Gabrysiak Marcin, 1977, Sieradz, Raj sport activ - 20 km
Hesse Zbigniew, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 20 km
Jakubowska Justyna, 1993, Sieradz - 20 km
Kaczmarek Paweł, 1968, Sieradz - 20 km
Kicińska Sylwia, 1978, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 20 km
Kryściak Marcin, 1982, Ostrów - 20 km
Kubiak Maciej, 1973, Ostrów Wlkp, KS Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski - 20 km
Majczak Paweł, 1972, Sieradz - 20 km
Mroczkowski Janusz, Łódź, 1951, Epoka Nordika Łódź - 20 km
Orczykowski Wojciech, 1988, Bełchatów - 20 km
Perliński Jurek, 1986, Zelów, Bieging Team Zelów - 20 km
Pietrucha Grzegorz, 1965, Sieradz - 20 km
Półgarbia Marta, Zduńska Wola - 20 km
Przesmycki Karol, 1987, Wrocław - 20 km
Sosnowska Patrycja, 1993, Duszniki - 20 km
Sosnowski Rafał, 1994, Duszniki - 20 km
Szyktanc Linka, 1983, Pabianice, TEAM-S.C - 20 km
Szymański Dariusz, 1966, Sieradz, DAWEX-SIERADZ - 20 km
Witkowski Robert, 1970, Sieradz - 20 km
Wojtysiak Marcin, 1975, Warta, ZBIEGLI Z WARTY - 20 km
20. Dróżdż Paweł, Łódź, Epoka Nordica Łódź - 18 km
Matusiak Konrad, 1990, Sieradz - 18 km
21. Ciesielski Sebastian, 1991, Charłupia Mała - 16 km
Halisz Tomasz, 1990, Zelów, Bieging Team Zelów - 16 km
Kowalczyk Magdalena, 1976, Warszawa - 16 km
Rychlińska Małgorzata, 1980, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 16 km
Sekieta Marek, 1968, Pabianice - 16 km
Szałwińska Ewa, 1966, Bełchatów, KB Spartakus Bełchatów - 16 km
Tusz Agnieszka, 1987, Sieradz - 16 km
Urbański Mirosław, 1969, Sieradz - 16 km
Wąsicki Artur, 1963, Dobroń - 16 km
Wąsicki Michał - 16 km
Witkowska Patrycja, 1995, Sieradz - 16 km
22. Chlebicz Paweł, 1969, Sieradz - 14 km
Jakubowska Agata, 1988, Sieradz - 14 km
Jarmakowska Magdalena, 1977, Pabianice, Ultramaraton Leśna Doba - 14 km
Kociołek Łukasz, 1985, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 14 km
Kołeczek Maciej, 1982, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 14 km
Koszacka Agata, 1991, Łask - 14 km
Mann Mariusz, 1986, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola
Przesmycki Damian, 1985, Sieradz - 14 km
Wójcik Grzegorz, 1973, Łódź, Bieging Team Zelów - 14 km
23. Badowski Krzysztof, 1969, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Bartnicki Jędrzej, 1994, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Błasiak Martyna, 1994, Sieradz, Grupa Sieradz - 12 km
Błaszczyk Krystian, 1988, Łódź - 12 km
Błaszczyk Rafał, 1969, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Bobrycka Mariola, 1968, Łask - 12 km
Bułeczka Paweł, 1984, Zduńska Wola, Rajsport Active - 12 km
Bzowy Piotr, 1976, Sieradz - 12 km
Chaładaj Sławomir, 1969, Sieradz - 12 km
Ciach Grzegorz, 1960, Sieradz - 12 km
Ciepłucha Artur, 1974, Tumidaj, Sieradzbiega.pl - 12 km
Ciołek Mateusz, 1993, Sieradz - 12 km
Ciołek Wojciech, 1966, Sieradz - 12 km
Dziedzic Grzegorz, 1968, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Fagasiewicz Małgorzata, 1990, Sieradz - 12 km
Florczak Wiesław, 1952, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Gabrysiak Beata, 1971, Łask - 12 km
Gądek Marzena, 1977, Łowicz, Starzyńskiego Biega Łowicz - 12 km
Gąsiorowska Anita, 1967, Łódź - 12 km
Głowiński Damian, 1988, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Gruszal Andrzej - 12 km
Grzanka Błażej, 1999, Przedłęcze - 12 km
Grzesiak Grzegorz, 1986, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Grzesiak Łukasz, 1983, Sieradz - 12 km
Gurazda Halina, 1958, Pabianice - 12 km
Jabłecka Wera - 12 km
Jakubowska Magdalena, 1989, Sieradz - 12 km
Jędrzejak Ewelina, 1977, Sieradz, Bezpartyjna :) - 12 km
Kaczmarek Magdalena, 1986, Strońska, BBL Zduńska Wola - 12 km
Kaczmarek Mariusz, 1996, Sieradz - 12 km
Kaczmarek Piotr, 1989, Sieradz - 12 km
Kałuża Edyta, 1988, Bełchatów - 12 km
Kazimirow Aleksandr, 1982, Kalisz - 12 km
Kiedrowski Sylwester, 1976, Zduńska Wola - 12 km
Kłys Sebastian, 1976, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Kolasińka Katarzyna, 1978, Łask - 12 km
Koniak Klaudia, 1991, Wieluń - 12 km
Kowalczyk Bartosz, 1992, Łódź - 12 km
Krawczyk Andrzej - 12 km
Krejner Dominik, 1994, Sieradz - 12 km
Kuras-Smolnik Magdalena, 1979, Chojne, Sieradzbiega.pl - 12 km
Laskowska Angelika, 1991, Złoczew - 12 km
Laszczyk Paweł, 1971, Sieradz, Rureson Runner - 12 km
Latus Joanna, 1993, Widawa - 12 km
Latus Kamila, 1986, Widawa, Sieradzbiega.pl - 12 km
Lider Małgorzata, 1970, Łask - 12 km
Malinowska Justyna, 1982, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Mann Monika, 1986, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Maślak Marcin, 1976, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Nowak Roman, 1980, Sieradz, Scanfil - 12 km
Olejniczak Krzysztof, 1991, Rossoszyca, Sieradzbiega.pl - 12 km
Oset Piotr, 1963, Sieradz - 12 km
Osiewała Paweł, 1966, Sieradz - 12 km
Osmulska Oliwia, 1992, Sieradz - 12 km
Ostojska Katarzyna, 1993, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Owczarek Katarzyna, 1991, Brąszewice - 12 km
Pabich Marta - 12 km
Pabiniak Andrzej, 1975, Złoczew - 12 km
Pabiniak Aneta, 1976, Złoczew, PG. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie - 12 km
Piasecka Paulina, 1988, Sieradz - 12 km
Pietrzak Paulina, 1981, Piotrków Trybunalski - 12 km
Pilecka Marzena, 1974, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Piotrowski Tomasz, 1985, Zelów, Bieging Team Zelów - 12 km
Proce Małgorzata, 1984, Sieradz - 12 km
Proszewska Edyta, 1978, Sieradz - 12 km
Proszewski Jakub, Sieradz - 12 km
Proszewski Marek, 1976, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Przybył Marek, 1976, Sieradz - 12 km
Puławska Karina, 1993, Sieradz - 12 km
Puławski Konrad, 1991, Sieradz - 12 km
Raducki Kamil, 1991, Gaszyn - 12 km
Siess Jarosław, 1961, Łódź, UKS Azymut Pabianice - 12 km
Sikora Brygida, 1964, Czarnowąsy - 12 km
Snowarski Witold, 1974, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Szaflik Mariusz, 1972, Łask - 12 km
Ścibiorek Arkadiusz, 1984, Łódź - 12 km
Świniarski Emilian, 1984, Sieradz - 12 km
Tabaka Zbigniew, 1981, Goszczanów, Sieradzbiega.pl - 12 km
Terka Michał, 1985, Sieradz, AKRET - 12 km
Tust Kamil, 1988, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Walczak Sylwia, 1991, Błaszki - 12 km
Walesiak-Klimczak Iwona, 1963, Sieradz - 12 km
Wawrzyniak Przemek, 1981, Sieradz, Rajsport Active Team - 12 km
Wdowiak Maciej, 1998, Sieradz - 12 km
Wieła Maruisz, 1985, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Wierucki Jakub, 1996, Gruszczyce, Grupa Sieradz - 12 km
Wiśniewska Anna, 1988, Sieradz - 12 km
Witczak Aleksander, 1995, Sieradz - 12 km
Zalewska Anna, 1978, Zduńska Wola, BBL Zduńska Wola - 12 km
Żórawski Kacper, 1997, Sieradz, Sieradzbiega.pl - 12 km
Sklasyfikowano 218 uczestników





©2017 Sieradzbiega